Hakkımızda

1990 yılında Şemsi Emlak adı altında Çorlu’da kurulan firmamız 2005 yılından bu yana Şemsi Gayrimenkul Adı Altında faaliyet göstermektedir.
Kuruluşundan bu yana yüz binlerce konut, işyeri, arsa vb. gayrimenkullerin el değiştirmesinde emlak aracılık hizmetlerini doğru, dürüst ve etik bir hizmet anlayışıyla sürdürdük.
Firmamız başta sanayi arazileri olmakla birlikte Edirne, Kırklareli, Tekirdağ illeri sınırında toplu konut, toplu tarım arazileri temini ve bunların imarlandırılması ve ruhsatlandırılması konusunda profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir.
2000 Yılından sonra gayrimenkul sektörünün canlanması ile Türkiye’nin birçok ilinde milyonlarca kişiye hizmet verdik.
Gelişen teknolojiye hızlı ayak uyduran firmamız 2005 yılından sonra sektördeki rakiplerinin arasından hızlıca sıyrılıp bölgede lider Ülke çapında bilinen bir firma haline gelmiştir.
Uzman personeller ve Güler yüzlü müşteriler sloganıyla devam ettiğimiz bu yolda siz müşterilerimize en iyi hizmeti vereceğimizi taahhüt ediyoruz.

Hızlı Gayrimenkul Arama

TL. -
TL.

Satılık Kiralık

Hemen Sizi Arayalım

İlan İstatistikleri

Şuan Sistemde 0 adet Konut İlanı, 0 adet İşyeri İlanı ve 0 adet Arsa İlanı bulunmaktadır. Bu ilanların 0 adeti Kiralık ve 0 adeti Satılıktır.

Döviz Kurları

Dolar
Euro
Sterlin
5,29225,98866,8256
5,30185,99946,8612